15 Nisan 2017

Otobus Yolculugu

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Otobüs Yolculuğu


Hakkı ile Nilgün yaklaşık beş ay evliydiler. İkiside birbirlerini seven ve çok modern ileri görüşlü bir aile olmuşlardı. Nilgün ün babası ağır hastalanmıştı. Nilgün’de babasının yanına gitmek zorunda kalmıştı. Öte yandan hakkı da işine devam etmek durumundaydı. sonuçta iki buçuk aylık zaman boyunca Nilgün babasının yanında kalmış,
hakkıda kayınpederinin iyileşmesi üzerine nilgünü bulunduğu şehre götürmeye gelmişti. Gittiği günün akşamı Nilgün hazırlanmış ve birlikte yola çıkmışlardı. Akşam saat sekizde otobüse bindiler. 14 saatlik yolculukları vardı. Nilgün ile hakkı ancak o zaman iki buçuk ay üzerine baş başa kalabilmişlerdi. Havada yeni kararmaya başlamıştı. Hakkı elini karısının omzuna atmış, nilgünde başını kocasının omzuna yaslamıştı.
Arada bir hakkının eli nilgünün omzundan aşağı iri ve dik memeleri üzerinde dolaşıyor ve avuçluyordu. nilgün döpiyes bir ceket ve daracık bir gömlek giymişti. Otobüste ceketini çıkarınca gömleğinden memelerinin daracık gömlekten fışkırır vaziyette olması arada bir koridordan geçen muavininde yutkunmasına neden oluyordu. Altına da ince diz boyu bol yandan biraz yırtmaçlı etek giymişti.
Yaklaşık üç-dört saattir yol boyunca oynaşa oynaşa ve koklaşa koklaşa gidiyorlardı bu arada otobüs önce çay sonra yemek molası vermişti. Artık gece 12 den sonra herkes uyumaya başlamış gibiydi. Otobüsteki ışıklarda söndürülmüştü. Çok hafif gece lambası türünden kırmızı bir ışık vardı. Ortalıkta herkes uyumuş gibiydi. Hakkının eli karısının vücudu üzerinde daha rahat şekilde dolaşır olmuştu.
Memeler avuçlanıyor beller okşanıyordu. Artık hakkı azmıştı. Elleri karısının eteğinin ucuna gelip eteği ağır ağır yukarı çekmeye başlamıştı. Arabanın sol koridor tarafında hakkı cam tarafında Nilgün oturuyordu. Hakkı onun bacakları üzerindeki etekliği oldukça sıyırmış karısının o yaz güneş görmemiş nefis sütun gibi bacaklarını okşarken siki dimdik olmuştu
Sol elini karısının bacak aralarına kadar getirmiş ve karısının bacak aralarını külotunun üzerinden avuçlamıştı. Eli oralara kadar gelince haliyle eteklik epeyce sıyrılmış, sağ bacak ta tüm güzelliği ile ortaya çıkmıştı. Nilgün’de uzun zamandır en değerli hazinelerine erkek eli değmiş olmasının verdiği heyecanıyla zevkle karnını geriye çekiyor ve erkek elinin daha ilerilere gitmesine fırsat veriyordu.
Hakkı ona dönüp sağ eliyle karısının memesini tamamen avuçladı. Nilgün “yapma, dur biri görecek bizi” diyorsa da öyle bir nazla söylüyordu ki kocasını daha da kışkırtıyordu. Hakkı o zevkle daha da ateşleniyor ve karısına “kim görürse görsün umurumda değil” diyordu. Sonra da “baksana hepsi uyumuşlar arkadakiler, öndekiler uyumuş benim sağ yanımdaki koridor başındaki 16–17 yaşlarındaki çocuk horluyor bile” dedi.
Kadın “ya muavine yada öteki görevliler falan” deyince erkek “muavinde uyumuş şimdi onları boş ver” deyip tamamen sola dönerek karısının başına başını yasladı. İkisinin de dudakları kaynaştı. Hakkı hepten azmıştı yiyecekti karıyı nerdeyse. kadının gömleğinin üst iki düğmesini önceden açmıştı, iki düğmesini daha açtı. Sutyenini aşağı indirerek taş gibi sert ve iri dimdik memelerini dışarı çıkardı.
Sonra birine ağzını diğerine elini getirdi. Nilgün göğüs uçları emilince heyecandan duramaz olmuştu. Bir şeyler yapmak istiyordu. Elini kocasının önüne attı. Dimdik organını buldu pantolon üstünden sıkıca kavradı. Sonra eliyle pantolonunun fermuarını çözerek dimdik olmuş yarağı dışarı çıkarıp kavradı. Daha sonra hakkı karısını tamamen cam tarafına döndürüp elini etekliğinin içinden külotuna getirdi. İçine elini soktu,
oraları ıslanmıştı yani karısı da zevklenmişti. Nilgün kocasına arkası dönük olduğundan yüzü cama dönüktü. kocası külotunun içine eline sokmuşken külotu aşağı sıyırmaya çalıştı. nilgünde ona yardımcı olmak için oturduğu yerden kalçalarını yukarı havalandırdı. Kocası külotunu dizlerinden aşağı kadar sıyırabildi. Şimdi ıslanmış en mahrem yerlerinde kocasının parmağı geziniyor içeriyi yokluyordu. Hakkı orta parmağının karısının amının derinliklerine kadar sokmuştu bile.
O zevk sırasında nilgünün yüzü cama dönük olduğundan camdan hayal meyal karşı koltukta oturanları görmüştü. genç delikanlı başını cama dayamış uyuyordu. Yanındaki 45–50 yaşlarındaki adamda uyuyordu ve oda başını cama dayamış dışarı bakar gibi uyuyordu. Fakat hayır sikini çıkarmış sıvazlıyordu. Adam elini sikin üstünden kaldırıp indirirken koca yarağı camdan fark edebiliyordu.
O anda o adamında kendi tarafındaki camdan, kendinin onu gördüğü gibi onunda kendisini gördüğünü uyumadığını kendisini seyrederek mastürbasyon yaptığını anladığında yüzü yarı karanlıkta kimse fark etmese de kıpkırmızı olmuştu kadının. Hakkı ise olan bitenin farkında değildi. O zevkle uçmuş daha ilerilere gitmeye çalışıyordu.
O zevkle karısını cama dah önce döndürdüğünden eteğinide sonuna kadar sıyırmış külotsuz bacak aralarına karısının elindeki yarağını yerleştirmeye çalışıyordu. kendide cama doğru dönüp karısına sarıldı bacak aralarına sikini yerleştirip karısını belinden kendine çekince yarak karısının ıpıslak amına girmişti. Nilgün sessizce ohh diyebildi ancak. Kocasına “dur yapma her an biri bizi görebilir” diyebildi.
Artık yarak ama girmişti. Hakkı o zevkle “kim görürse görsün umurumda değil” dedi ve geçirmeye devam etti. Nilgün daha bir şey diyemedi artık kocası bir şey görmezdi oda aldırmadı kocası gömleğini sonuna kadar açtı. kadın nerdeyse çırılçıplaktı. Kocası nilgünün belini memelerini karnını okşarken sikmeye devam ediyordu. Bir ara karısının boynunu öperken onunda gözü karısının tarafındaki camdan karşı koridorun göründüğü adamı fark etti.
31 çektiğini de koca yaraktan gördü. Artık kendiside sonuna gelmek üzereydi. Onu düşünecek hali yoktu. karısı da gevşemişti.Adam ise yutkunuyor eliyle koca yarağını hızlı sıvazlarken camdan dikizliyordu.Adama acıdı.Kendi harika amın içindeydi. Adama bir kıyak geçti. karısının bacaklarını iyicene açtı. Amını okşayarak avuçladı. Eliyle ayırdı. Adam daha da hızlandı. karısı ise yapma kocacığım biri görecek dedi.
Oda zaten görüyorlar bile baksana adam o güzel amına 31 bile çekiyor dedi. kadında hoşuna gidiyor mu kocacığım deyince kocası da gitmeseydi kendi ellerimle amını ayırır mıydım dedi. Nilgün ise o zaman daha çok aç kocacığım adam am görsün am derken oda camdan adamla gözgöze gelirken öpücük gönderdi adama o sırada kocası içine fışkırtmaya başladı. Adamda artık dayanamadı beli gelince sikinden daha öndeki koltuğun arkasına kadar fışkırttı.
Nilgün ise güldü adama kocası daha şanslıydı o içine patlamıştı. Toparlanıp uyudular biraz bir süre sonra otobüs gecenin ortasında mola verdi. Uykulu gözlerle bir masaya gidip çay içmeye başlayan karıkocanın masasına o deminki adam gelerek selam verdi. Nasılsınız çocuklar deyip onlara biliyor musunuz harikasınız dedi. Nilgünün yüzü kızardı. Adam ise devamla beni gördüğünüzü bildiğim için masanıza gelip size teşekkür etmek istedim dedi.
Hakkı ise yarı mahcup şekilde yeni evliyiz de kaç aydır hasrettik birbirimize bir araya gelince kendimize hâkim olamadık dedi. Adamda gülerek sağ olun kaç yıldır bende ilk kez sayenizde rahatladım dedi. Bunu kutlamak isterim sizinle dedi. Adam nasıl deyince oda cebinden bir çek koçanı çıkarıp bir şeyler yazdı. Bununla kendinize istediğiniz bir şeyler alırsınız dedi. Hakkı çeke baktı yaklaşık 500 dolar kadar günlük çekti.
Bu ne karşılığı ki dedi. Adamda sizinle dost olmak isterim ufak bir hediye almanız için dedi. Hakkı şu parasız zamanda çok iyi para idi onun için alsa bir türlü almazsa bir türlüydü. karısına baktı. Nilgün sen ne dersin bak beyefendi bize hediye çeki verdi deyip çeki önüne atarak miktarını karısına gösterdi. Nilgün ise valla kocamsın sen ne dersen o dedi. Hakkı da adama sağol abi dedi ve çeki aldı. Adamda artık dost olduğumuza göre bana sadece hasan deyin abi falan demeyin.
Hakkı da peki hasan deyince hasan nilgüne dönerek sende bana hasan desene dedi. O da peki hasan abi dedi. Adamda gülerek abi deme sadece hasan de abi desen bir daha bana o güzel o harika manzaralarını gösteremezsin dedi. Nilgün yine kızardı. O arada anons çalıp millet yerine otururken tamda nilgünün arkasından giden hasan Nilgün koltuğuna otururken oda yanına oturmak için arkaya dönerek hakkı müsaade ette ben buraya oturayım sende yerime otur
da Nilgünü daha yakından tanıyayım sana o çekin aynısından bir tane daha var dedi ve oturdu cevap beklemeden. Hakkı da mecburen adamın yerine oturdu. Işıklar sönmeden adam yeni bir çek yazıp hakkıya verdi. Hakkı çeki aldı ışıklar söndüğünde adam sessizce çok şanslı hanımsın ne modern kocan varmış dedi. NilgündeZevce.com da kaç tane aslı varsa hemen tıkla ve gör.`, CAPTION, `Hemen Ara-Bul`);” onmouseout=”return nd();”> aslında o kadar değildi ama senin seyrettiğini önce farkettiğimde kocama söyledim o kadar azmıştıki umurunda bile olmadı dedi.
Adam evet sonra da kendi eliyle en güzel hazineni açtığında da gülümsemiştin bana dedi. kadında evet derken adam elini kadının omzuna attı. Nilgün ürperdi ama bir şey yapmadı. Adam nilgünün memelerinin birini avuçladı. Harikasın kız dedi. Nilgün de ayy kocamdan utanıyorum dedi. Adamda öbür elini kadının eteği üstünden amına getirerek orayıda avuçlarken kocan burayı bana eliyle aralamıştı dedi.
Nilgün sırtını adama döndü başı camdaydı.yine etrafta büyük sessizlik vardı herkes uyumuştu bile.kocasına baktığında o da camdan karısına öpücük gönderiyordu kadın daha da rahatlamıştı. Hasan kadının eteğini yukarı sıyırıp nefis bacakları okşayıp yukarılara çıktığında kadının külotunun olmadığını farketti. Amı avuçladı. Yine ıslanmıştı. kadının gözü kocasındaydı. Kocası ise devaam işareti yaptı.
Memelerini açmasını işaret etti. kadında böyle mi gibilerden gömleğinin düğmelerini çözerken oda evet işareti yaptı. kadın kendi eliyle memesini çıkarıp adamın eline verdi. Adam kadını biraz kendine çevirerek memeyi öpüp emdi. kadın çıldırmak üzereydi. Adamın sikini kavramak istediğinde şaşırmıştı koca yarak çıkmıştı ve elindeydi bile. Adam kadını belinden tutarak kendine çekti oda tamamen yan dönüp arkadan kadına geçirdi.

Kadının amına ilk kez kocasından başka yarak girmişti. Üstelik yaşlı olmasına rağmen kocasınınkinden oldukça kalın ve büyüktü. Kocasına baktı yine camdan o ise mükemmel lokum lokum gibi işaretler yapıyor ve 31 çekiyordu. kadın nerdeyse çırılçıplak vaziyette adamın kucağında kocasına 31 çekmesi için müthiş görüntüler vermişti. O kadar dalmışlardı ki muavin karanlıkta başlarına dildiğinde adamın kucağında ve amı memeleri açık vaziyette idi.
Muavin doğrudan kadının memelerini avuçlayarak sessizce oo afiyet olsun size bunlardan bende tatmak isterim dediğinde donmuş kalmıştı kadın. Muavinde işiniz bittiğinde arkaya bekliyorum seni dedi kadına. Sonrada o güzel amın bakalım benimkini de alır mı dedi. Hasan ise hele git şimdi alır o dedi.
O arada da hasan nilgünün derinliklerine fışkırttı. Muavin gidince hakkı ne oldu gibilerden işaret etti. Nilgünde oda sikmek istiyor diye işaret edince hakkı başıyla olur işareti yaptı. Nilgün iş bitince toparlandı. Halinden memnundu. yarağa doymuyordu ve kocası yine izin veriyordu. yaa işte o mutlu koca benim işteGönderen: hakan

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort taksim escort Hacklink Hacklink panel Hacklink escort ankara bahçelievler escort escort escort escort travestileri travestileri Escort beylikdüzü escort kocaeli esgort izmir escort izmir escort izmir escort Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort taksim escort bahçeşehir escort bakırköy escort rus escort kızılay escort şişli escort beylikdüzü escort görükle escort sincan escort porno film izle erotik film izle mecidiyeköy escort kuşadası escort bayan bursa escort Antalya escort hurilerim.com eryaman escort demetevler escort porno porno kocaeli escort kocaeli escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa sınırsız escort bursa escort porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa escort görükle escort antalya escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com etlik escort sincan escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan güvenilir bahis