7 Şubat 2018

OĞLUM 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

İlk yazıdan sonra çok mail aldım,
Meil atanların bir kısmı beni sikmek için adeta sıraya girdi. Hepsi ile sikişsem amım götüm parçalanır, yaraktan nefret edecek hale gelirim. Oysa oğlumun muhteşem yarağı beni öyle bir dolduruyor ki başkalarına hiç ihtiyacım yok.
Diğer bir gurup ki onlar başımın tacı, aile içi ilişki yaşayanlar… açık yüreklilikle benimle sırlarını paylaşıyorlar Ne güzel. Hayatın bize sunduğu zevkler o kadar çok ki. Ama bunu fark etmek gerekir. Annemizi babamızı biz nasıl seçmiyorsak tutkularımızı da seçemiyoruz. Çevremiz, şartlar. Anlatamadığımız dillendiremediğimiz o kadar çok tutku var ki. Ben paylaşmak istedim hepsi o. Sonuçta gerçek anlamda mutluyum. Bu da bana yeter.

Gerçek hikayeme kaldığımız yerden devam edeyim…
Oğlumla birbirimizin gözlerinin içine bakarak dans etmeye başladığımızda yeni bir dünyanın kapılarını araladığımın farkındaydım. Cinsel özlemim beni kendisine tutsak etmişti.
Genç erkeğime yaklaştım ve kollarımı boynuna doladım. Başımı omuzlarına yasladım ve boynundan öptüm. O da ellerini belime dolamıştı. Ve ellerini belimin üzerinde hareket ettirmeye başlamıştı. Yarağını kasıklarımda bütün haşmeti ile hissediyordum. Ohh çok güzel…Oğlumun kadını olmaya hazırdım.

Bu kadarıyla bile aldığım zevk beni çıldırtıyordu. Bu gece benim ve genç erkeğimin gecesi olacaktı.
22 yaşındaki oğlumun omuzlarındaki ve sırtındaki kasları adete keşfediyordum ve bundan büyük zevk alıyordum. Yanağımla dudağım arasında bir yere bir öpücük bıraktı.
Bu öpücüğü daha ileriye götürmesini çok istiyordum, erkek olarak bunu yapmak ona düşerdi.
‘Daha önce,babamdan başkasıyla böyle bir şey yaşadın mı?’ diye fısıldadı
Gözlerinin içine baktım.Başımı iki yana sallayarak ‘hayır’ dedim. Bu kez tam dudaklarımdan öptü. O bunu yaparken ben gözlerimi kapamış daha fazlasını istediğimi belli etmeye çalışıyordum.
“Senin bakirenim”
Tekrar dudaklarımı öptü ama bu sefer bir öncekinden daha uzun ve ıslak bir öpücüktü. Karşılık verdim ve artık dudaklarımız sevişmeye başlamıştı. Birbirimizin dudaklarını emiyorduk. Yıllardır birbirini görmeyen iki sevgili gibi birbirimizi öpüyorduk. Bornosumu sıyırdı. Boynuma ve oradan da göğsüme indi.. Her yerimi deliler gibi öpüyor, emiyordu. Meme uçlarımdan birini küçük küçük ısırırken diğerini parmaklarıyla eziyordu, diğer elini ise bacaklarımda ve kalçamda gezdiriyordu.

Çok mutluydum ve müthiş zevk alıyordum. Kendimden geçmiş bir şekilde o anın tadını çıkarırken yılan gibi arkasına dolandım. Sevişmelerimizi uzatmak istiyordum. Çıplak vücudumla arkadan ona sarılıp vücudumu adeleli vücuduna hafif hafif sürtmeye başladım. Ohhh dimdik olmuş meme başlarım oğlumun adeleli sırtını okşayıp öpüyordu. Ellerim kalçalarını yoğuruyordu. Taş gibiydi vücudu. Aşağı yukarı dizlerimi kırıp açarak sırtını memelerimi dolaştırıyordum. İki bacağı arasına bacağımı sokarak amımı dayadım diri kalçasına. Aşağı yukarı hareket ederken aldığım zevk anormaldi.
“Annem beni çok güzel sikiyor…”
“Hayır canım ben senin esirinim. Evlendikten sonraki ilk erkeğim…aşkım. Anlatamam aldığım zevki”
“Sonunda pişman olmak var mı ?”
“Asla…Hiçbir şeyden pişman olmamaya hazırım”

Elinden tuttum, balkona yürüdük. İkili hasır koltuğa otururken ben büzüşüp oğlumun kolunun altına sığındım. Göğsümü göğsüne yapıştırdı. Saçlarımı okşuyordu, sevecen…
Hiç konuşmuyorduk. Sadece birbirimizi hissediyorduk.
O sıcak Akdeniz gecesinde elim onun vücudunda dolaşırken her noktasını keşfetmeye çalışıyordu.

Bacaklarını ayırıp,yere bacaklarının arasına çöktüm. Adeleli karnında dudaklarımı ve dilimi gezdirmeye başladım. Bu kez o gözlerini kapamış tadını çıkarıyordu. Amım yanıyordu cayır cayır. Oğluna vermeye hazırlanan bir annenin amı canlanmıştı, su yürümüştü…
Alttan taşaklarını avuçladım.Ohh dolu dolu bir avuç. Kilotunun üzerinden içimi dolduracak taşakları ve siki öpmeye başladım. Beni defilede baştan çıkartan o haşmetli kabarığa oğlumun kalçalarından tutup kendime çekerek yumuldum. Kalçalarının taş gibi olması beni çıldırtıyordu. Isırdım, ısırdım öptüm…Ohh harikaydı.
Sonra dişlerimle kilodunu aşağıya doğru indirdim ve o merak ettiğim yarak ejderha gibi başını çıkarttı. O anı unutamam. Sikinin çevresi pırıl pırıl traşlıydı. Mayo defilesine çıktığı için kaymak gibi yapmış sikinin etrafını.
Karşımda, burnumun dibinde oğlumun dimdik organıyla yüz yüzeydim. Bir an hayranlıkla seyrettim içime girmesini istediğim yarağı.
Karşımda sabırla beklediğim yılların ödülü duruyordu.
Tasaklari kahverengi birer top gibiydi ve sikiyle enfes bir uyum içindeydi. Hafifçe avuçladım. Hem kocaman hem kalındı. Bir elimin avuç içi ile ancak kavrayabiliyordum. Sikinin kafasi da mor ve yukarı bakıyordu . Matkap gibi amımı delecek oğlumun haşmetli siki sanki ağzımı sikeceğini biliyormuş gibi traşlı ve pırıl pırıl bir abide gibi duruyordu. Alttan taşaklarını avuçladım bir daha …Ohhh…ürperdi…
“Anne…annecim “
“Canım,”
“Nasıl gözüküyorum”
“Hayranlıkla seyrediyorum erkekliğini. ahhh…ohhh…
Erkeğimi emmek için sabırsızlanıyordum.
“Bunu bana daha evvel bana neden sunmadın”
“Çok isterdim. Şimdi sırası geldi.”

Mehtap altanda iki çıplak vücut ve ben oğlumun bacakları arasına yere oturmuşum bir az sonra içeme girecek olan haşmetli yarağı seyrediyorum. Mehtap genç erkeğimin uzvunda parlıyor. .Oh muhteşem bir görüntü… Damarları çıkmış, kara başı mantar gibiydi. Hayranlıkla seyretmeye başladım. Mutluluk vericiydi.
“Şaha kalkmış bir at gibi dimdik ve dipdiri”
“Senin için şaha kalktı”
“Damar damar gövdesi.”
“Dudaklarını istiyor, o etli dudaklarını…”
Kasıklarını öpmeye başladım. Dilim pırıl pırıl teninde kayıyordu. Oğlumun sikinin ucunda duran damla o ana kadar ne kadar çok zevk aldığını anlamama yetti.
“Oh annem “
“Sana sonsuz zevkler vermek istiyorum.”

Ellerimle hafif hareketler yaparak sikini okşuyordum ve uzanıp sikinin ucundaki damlayı dilimle aldım. O an hissettiğim tat ve koku müthişti. Burnuma gelen keskin erkeklik kokusu beni mest ediyordu.

Göz gözeydik. Ellerimden tuttu ayağa kaldırdı. İki çıplak vücut…ana ve oğul birbirinin gözünün içine hasretle bakarken birbirimizi kucakladık dudaklarımız birleşti.
Mehtaptan gelen ışık vücudumuzu yalıyordu. Oğlumun kolları arasında eriyordum.
Elimden tutup kaldırdı. Birbirimize sarıldık.
Denizde yakamozlar dans ediyordu.
“Annem”
Oh ne güzel “annem” dedi bir bilseniz. Kulağına fısldayı verdim…
”Anneni incitmeden sik hayatım. Acemiyim Babandan başka erkek tanımadım.Beni eğiterek sik.”
“Canım annem…çok güzel bir kadınsın. Tam bir dişisin . Seni nadide bir gül gibi seveceğim.”
Dilim damagim kurumustu. Kucağında yatağımıza gittik.
Oğlum vücudumun tüm noktalarini ipek gibi oksuyor, gül gibi kokluyordu.
Büyük bir istahla sikini dudaklarima götürdüm. O sicacik sikin muhtesem dolgunlugunu yanaklarimin içinde hissettigimde artık oğlumun siki olmadan yaşayamayacağımı anladım.
“Ohh çok ihtişamlı. Erkeğim…”
Oğlum büyük bir olgunluk ile beni oksuyordu. Uzun sayilan bir oral seksten sonra ikimizde hirslanmis ve azmistik. Ben bu siki içimde hissetmenin meraki ve atesi ile yaniyordum. Oğlum yavaşça yatagin üzerine oturdu ve sopa gibi dikilmis sikini iki eli ile havaya kaldirdi,
“Annecim…diye fısıldadı…gözlerine baktım..”gel canım…”
Yatagin üzerine çiktim ve sikini hedefleyecek sekilde pozisyonumu aldim . Elleri kalçamdaydi ve agir agir amimi sikinin kafasina dogru yaklastirirken heyecandan diz kapaklarim titriyordu.. O muhtesem birlesmenin ilk anini inanilmaz görkemli bir sölen gibi yasamak ve ani her zaman hatirlamak için bütün duygu ve hislerimi bacak aramdaki disiligime aktarmis, erkegimin beni çekip almasini saglayacak, güçlü yarağını içime gömeceği ana yaklasmaktaydim.
Basimi öne egip bacak arama baktigimda oğlumun sikinin balyoz gibi kafasinin amimin dudaklarini iki yana dogru ayirarak, kendinden emin bir sekilde kadinligimin içine dogru hareket ettigini gördüm, kor gibi yanan sikin, kol gibi içimi paramparça ederek girdiğini hissettim.
“Çok güzel içime girdiğini içimi doldurduğunu hissediyorum.”
“Amın cayır cayır yanıyor….”
Yanmaz mı. Hem de nasıl yanıyor bir bilseniz. Tanriya bu anin hiç bitmemesi için dua ediyordum. Oğlum kemikleşmiş sikinin son boğumlarını da , yanan amimin dudaklari arasindan kaydirarak kadınlığımı fethetti.
İki azgin hayvan gibi birbirimizin içine girip çıkmaya başladık.Hırıltılar ve çığlık çığlığa…
Durmadan içime pompalıyordu…Taşakları amıma vurdukça çıkan ses beni deli etmeye yetmişti. Oğlum tarafından vahşice sikiliyordum…Ohhh var mı böyle bir şey…
Hislerimi kelimelere dökmek su an imkansiz geliyor ama o an basimi duvarlara çarpmak veya bir seyleri isirarak parçalamaktan baska bir sey hissetmiyordum.
Daha evvel bir erkeğin ve sikinin bana böyle bir zevk yasatacagini bilmiyordum.
Beni öne dogru yatirip arkama geçti .
Bacaklarimin yanina yapisan kasli bacaklari, tüm vücudumu kasiklarinin arasina hapsetmişti. İçimde koskocaman sikin varlığını tatmak ve onu hissetmek yok mu…ohh acaip…
Oğlumun kudretli siki içimin derinliklerine dogru girip çiktikça am suyum bacak aramadaki deliği yumusatiyor ve erkegimin daha rahat olmasini sagliyordu. Oğlum yorulmak nedir bilmeden yüzlerce defa içimde gidip geldi. Ya da bana o kadar uzun hissettirdi bu sikişi. Bir hamlede beni yatagin kenarina çekti, kendisi haliya diz çöküp bacaklarimi kollariyla havaya kaldirdi, simdi benim o masum, o mahcup amcigim, erkeginin sikini yutup içine bir kere daha almaya hazırdı. Amcığım aç bir ejderha gibiydi, amimin dudaklarini açılıp kapanıyordu.
Oğlum bu görüntü karşısında”Kraliçem benim, aşkım…sikimin narin sahibi “ deyip
sikini tek hamlede içime sokmasiyla hayvansı, durdurulamaz bir seks fırtınasına kapıldık. Oğlumun yorulmak bilmiyordu. Girip girip çıkıyordu derinlerime.Memelerimi emen ısıran ateş dudakları beni arka arkaya orgazmlara sürüklemeye baslamisti.
Artik agzimdan çikan zevk çığlıkları durduramıyordu. Avazim çiktigi kadar bagirip, inliyordum. Kisa süre sonra ikimizde ayni anda çigliklar atarak boşaldık.
Genç erkeğimin gücünü simgeleyen spermleri birer ates topu gibi içimde patlayarak beni
.dağıttı. Dakikalarca siki amimin içerisinde öpüserek yatakta kaldik. Dakikalarca o muhtesem güzellikteki sikini öpüp kokladim, bana bu muhtesem saatleri yasatan sıkı sıkı sarılıp gecenin kollarına kendimizi bıraktık.
Hikaye bitmedi ama…[email protected]

İsim : cigdem
Mail : [email protected]

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


taksim escort Hacklink Hacklink panel Hacklink escort ankara bahçelievler escort izmir escort adana escort adıyaman escort afyon escort ankara escort antalya escort balıkesir escort çanakkale escort bodrum escort bolu escort çorlu escort denizli escort edirne escort elazıg escort erzincan escort erzurum escort gaziantep escort hatay escort giresun escort ısparta escort kocaeli esgort izmir escort izmir escort izmir escort taksim escort bakırköy escort rus escort kızılay escort şişli escort beylikdüzü escort görükle escort sincan escort porno film izle erotik film izle mecidiyeköy escort kuşadası escort bayan bursa escort porno porno kocaeli escort kocaeli escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa sınırsız escort bursa escort porno izle xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa escort görükle escort antalya escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj ankara escort bahis siteleri canlı bahis siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler sincan escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan güvenilir bahis