20 Kasım 2019

İkinci Balayımız 4

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Telefonu ben açınca haliyle biraz şaşırdı bizim serseri. Onu yakından tanımak amaçlı birkaç soru sorduğumda ise gayet efendice cevaplar verdi. Adana’dan İzmir’e üniversite eğitimi için gelmiş ve ücret karşılığı bazı çiftler ile olmuş. Kerem ile de yaklaşık 8 aydır görüşüyorlarmış. Birkaç defa Kerem telefonu açık bırakarak sesimizi de dinletmiş. Onunla görüşürken Kerem sanki hayatının en önemli haberini alacakmış gibi heyecanla beni izliyor ve dinliyordu. Gökhan’a onunla bazı şeyler yaşamamızın olası olduğunu ama acele etmemesini söyledim. Biraz hayalkırıklığına uğramış ama kabul etmişti. Kerem de şaşırmıştı bu söylediğime. Bugün çağırırsın diye bekliyorum deyince bazı endişelerimi dile getirdim ve önce bunların çözülmesi gerektiğini anlatırken Kerem gülerek konuyu içeride görüşelim demeye başladı. Niyetini anlamıştım ama gerçekten biraz dinlenmem ve kendimi toparlamam gerekiyordu. Şu 2 günde yaşadıklarım her açıdan fazla gelmişti.

Hava çok güneşli ve sıcaktı. Yaz artık kendini iyiden iyiye hissetirmeye başlamıştı. Kahvaltıyı toparlarken ve kendimi Keremin tacizlerinden kurtarmaya çalışırken denize girelim dedik. Kerem hemen çıplak girelim dese de onu pek dinlemedim. Odaya çıkıp mayoları çıkardım. Buraya gelirken aldığım bikiniyi Kerem beğenmedi. Bir başkasını denedim ama onu da istemedi. Geçtiğimiz senelerde İtalya’dan aldığımız bikiniyi sordu. O bikiniyi alalı çok zaman geçtiğini, sığmayacağımı söyleyince gözleri parladı. Hemen dolaptan bikiniyi buldu. Aldığı şeyi zaten hayatta giymezdim. Kıpkırmızı bikininin altı tanga gibiydi. İp yerine çok ince, kısa bir parça vardı. Üstü ise göğüslerimin ancak ucunu örtebiliyordu. Şimdi ise aldığım kilolardan dolayı zaten sığmazdı. Kerem durmadan, bıktırana kadar ısrar edince görünce o da görünce ısrar etmez diye düşünerek bir denemek için giydim. Kerem yatağa uzanmış beni izliyordu. Bikiniyi giydikten sonra boy aynasında kendime baktım. Çok dar gelmemişti aslında ama pek bir yerimi örttüğü de söylenemezdi. Hemen göğüslerimin ucundaydı, denize girsem, dalga falan çarpsa mememin fırlamasına yeterli olurdu. Altı ise önümü hiçbir şekilde kapatamıyor ve incecik kumaş parçası kalçalarımın arasına gömülmüş, kalçalarımı da iyice ortaya çıkarıyordu. Kereme baktığımda sadece yutkunduğunu gördüm. Gülerek istiyor musun hala giyeyim mi dediğimde ise cevap bile veremedi. Muhteşemsin sen, öldüreceksin beni, ne istersen herşeyi kabul ediyorum falan diyordu. Elimden tutup üzerine çekmek istedi. Elini ittirerek mayomu değiştirdikten sonra plaja gidelim dedim. Öğlen güneşini kaçırmak istemiyordum. Yalvarıyordu bana üzerimi değiştirmemem için, belimi, göğüslerimi okşuyor, kucağına oturtmak istiyordu. Mayosunun önü felaketti. Şimdiden ucu ıslanmış ve mayoyu yırtacak gibi duruyordu. Üzerimi çıkartırken elimden tutup aşağıya bastırdı. Başım bacaklarının arasına girerken o çoktan çıkarmıştı bile. Yavaşça soktum ağzıma. İnledi aynı anda. Ona nasıl zevk vereceğimi öğrenmiştim artık. Bazen tamamını ağzıma sokuyor bazen de dondurma gibi yalıyordum. Sevişmelerimizi Gökhana dinletirken çok mu zevk alıyordun dediğimde şaşırdı biraz ama çıkardığı ses zaten sorumun cevabını veriyordu. Telefonu eline alırken sorar gibi baktı bana. Cevap olarak dudaklarımı sımsıkı kapatıp boğazıma kadar ağzıma aldım. Mikrofunu açarak telefonu komidinin üstüne koydum. Gökhan derste olduğunu söyleyerek yapmayın diye yalvarıyordu.

Geri dönülmez noktaya gelmeden önce Keremi biraz sınamak istiyordum. Gerçekten ne kadar hazır ve sonrasında neler olur anlamam lazımdı. Uzun uzun yaladım. Bazen hızlanıyor bazen de sadece ufak öpücüklerle yetiniyordum. Altımdaki mayoyu çıkarmadan biraz sıyırdım ve kocamın üstüne oturup içime alırken “ ohhh Gökhannnn “ diye inledim. Telefondan yavru kedinin miyavlamasına benzer bir ses geldi. Kerem kalçalarımı tutup sertleşmek istediyse de ona izin vermedim. Kontrolün tamamen bende olması bu test için çok önemliydi. Yavaş hareketlerle oturup kalkmaya başladım. Üzerine doğru eğilince saçlarım yüzünü tamamen kapatmıştı ve göğüslerim ağzındaydı. Oturup kalkıyor, kalçalarımı sallıyor, her seferinde de Gökhana iltifatlar ediyor ve hatta iyice edepsizleşiyordum. Hızlanmaya başladım, zıplıyordum artık ve ikimizin iniltilerine Gökhanınkiler de katılıyordu. Sanırım dersten çıkmış ve rahat olacağı bir yere gitmişti. Sesi net geliyordu artık. Kerem dizlerini kırmış, kalçalarımı avuçlayarak benim tempoma uygun bir şekilde girip çıkıyordu. “ Sik beni Gökhan, ohhh çok güzel yarağın var, sok hepsini bana genç aygırım” diye inliyor bir yandan da Kerem’in tepkisini merak ediyordum. Kerem iyice coşmuş, ben böyle bağırdıkça daha önce hiç sikmediği kadar sertçe sikmeye başlamıştı beni. Her yerim titremeye başlamıştı. Bağıra çağıra, inleyerek boşaldık üçümüzde. Gökhan çocuk gibi yalvarıyordu bana. Ben de istiyordum aslında ama kafam çok karışmıştı artık.

Arabaya atlayıp plaja gittik. Esk**en beri buralı olduğumuz için genelde yazlıkçıların kullandığı, kimsenin pek bilmediği ıssız plajları biliyorduk. Nitekim daha sezon başı olduğu için hiç kimse de yoktu ufak plajda. Ben güneşin altına uzanırken Kerem de her yerime güneş kremi sürmeye başladı. Eli bikinimin altına giriyor ve bunun krem sürmeden çok daha fazla bir iş olduğunu hep hissettiriyordu. “ aşkım rahat dur ama ya, herkesin ortasında mı sikeceksin ya” diye itiraz ettiğimde gözleri parladı. Manyak diye gülerek kalkıp denize girdim. Denizde de rahat durmadı pek. Hatta arkamdan sarılıp biraz sikti de. Tam bizim havluların yanına da birileri gelmişti. Çıktık denizden. Gelenler amelelerdi. Rahatsız olmuştum biraz. Üzerimde bu bikiniyle amelelere kendimi göstermek çok da isteyeceğim bir şey değildi açıkçası. Kerem de geldi bir süre sonra. Kızdım ona biraz bunu giydirdiği için.

– “Aşkım onlara fark etmez ki. Çarşafla gelsen gene bakar 31 çekerler” dedi.

Çaktırmadan o tarafa baktığımda 4 tane kavruk tenli gencin beni izlediğini ve bir tanesinin arkada sikini sıvazladığını fark ettim. Rahat değildim hiç ama Kerem aksine çok rahat davranıyordu. Hatta bikinimin üstünü açarsam oldukları yerde boşalabileceklerini söylüyordu gülerek. Ben kalkmak istiyordum ama o rahatlatıyordu beni. Hatta bir süre öpüştük de onların önünde. Çocuklar biraz utangaç yapılıydı herhalde. Bize doğru bakıyorlar ama gülüyorlardı sadece. Kerem iyice üstelemeye başladı ve arkamdan sarılırken bikinimin üstünü bir anda çıkardı. Hemen yüzüstü yattım. Bir süre öyle yatarken tam da çocuklar denize girerken Keremin söylemesiyle doğruldum. Evet görmüşlerdi işte göğüslerimi. Işık görmüş tavşan gibi kalmaları eğlendirmişti beni aslında. Sonra ben de doğruldum. Görürsün sen der gibi baktım Kereme ve hemen önlerinde ayağa kalkıp göğüslerimi iyice gösterdim onlara. Sonra da eğilip eşyaları toplamaya başladım. Aramızda yaklaşık 7-8 metre vardı sadece ve Keremin de mıncıklamaları sayesinde altımda ki tanga iyice kalçalarımın arasına girmişti. Kalçalarımın arasına kaçmış ufacık mayo hiçbirşeyi örtmüyordu. Güneş kremi sayesinde bütün vücudum parlıyordu. Önlerinde domalmış eşyaları toplarken çocuklar da beni izliyordu. Denizin içinde oturmuş vaziyetteydiler. Kerem de arkamdan gelip taş gibi olmuş sikini bana yasladığında inledim kendimi tutamayarak.

– “ ohhh orospu karım benim, delirttin çocukları. Bir işaret verirsem dördü de siker şimdi seni. Hemen buracıkta sikerler. İster miydin siktirmek onlara “
– “ ohhh siktir beni kocacım, kime istiyorsan siktir beni “
– “ Ohhh orospu boşaltacaksın beni “

Eşyaları kısa sürede toplarladım ve hemen aracımıza bindim. Kerem de mayosunu delecek gibi duran sikiyle gelmişti. Uzaklaştık oradan. Yalvarıyordu bana ağzıma almam için ama benim de artık gözüm dönmüştü ve bambaşka planlarım vardı. Eve gelir gelmez saldırdı bana adeta. Ama önce banyoya girmek istediğimi söyledim. Önce ciddiye almasa da ona bugün ben istemeden beni sikemeyeceğini açıkça belirttim . Ben banyoya girdim ve kapıyı da kitledim.
Dışarı çıktığımda salonda oturmuş Gökhanla konuşuyor ve 31 çekiyordu. Üzerimde kısa bir şort ve tişört vardı sadece. İç çamaşırı giymemiştim. Gökhan yan dönmüş bir yandan götünü gösteriyor bir yandan da kocaman olmuş sikini sıvazlıyordu. Beni anlatıyordu Kerem ona. Plajda yaptıklarımı. Kucağına oturdum Keremin. Beni görünce toparlandı Gökhan gülerek. Ona biraz sertçe ne yaptığını sorduğumda bugün okuldan erken çıktığını, bizden gelecek haberi heyecanla beklediğini söyledi. Kerem şortumu sıyırmaya çalışıyordu kucağımda. Tişörtümü zaten sıyırmış, çıplak memelerimi okşuyor Gökhana gösteriyordu. Gökhana bugün gelebileceğini söylediğimde bir an şaşırdı. Kekeler gibi konuştu. O kendine çok güvenen sikici imajı darmadağın olmuştu bir saniyede. Kerem de kalakalmıştı. Gökhana gelmesini, konuşacağımızı ama birşey olmasının çok da olası olmadığını falan kesin bir dille anlattım. Kalktım Keremin kucağından ve bahçede şezlonga uzandım. Kerem yanıma geldi. Gökhan bir saate kadar geliyor derken o da çok heyecanlıydı. İşin garibi ikisi de heyecanlıyken bende hiç heyecan yoktu. Sadece ıslanmıştım, çok ıslanmıştım ve tahrik olmuştum. Kereme krem ve prezervatif almasını söyledim. Felaket azmış görünüyordu kocam. Saldırmak, sanki zorla sikmek istiyordu beni o an. O çıktığında ben de üstümü değiştirdim. Önce iç çamaşırlarımı sonra da altıma dizlerime kadar gelen bir etek ve üstüme de bol kesim , omuzları açık bir tişört giymiştim. Kerem geldikten kısa bir süre sonra telefonu çaldı ve evi tam tarif etti. Siyah bir polo evin önünde park ettiğinde sakarya escort ayağa bile kalkmadan şımarık bir kız çocuğu gibi izledim. Kot pantalon ve beyaz bir tişört giymişti. Eve girerken Keremle tokalaştılar ve gayet heyecanlıydı ikisi de. Hiç de öyle samimi görünmüyorlardı. Daha önce buluşmamışlardı sanırım. Ben de ayağa kalktım ve tokalaştık. Gayet terbiyeli, hoş bir delikanlı gibi görünüyordu Gökhan. Bir hayli tutuktuk açıkçası. Akşamüstü olmuştu artık. Kerem içeri girip içki hazırlarken biraz daha rahat konuştum Gökhanla. Geldiği için teşekkür ettim ama bugün pek birşey yaşayabileceğimizi sanmadığımı, birşey olacaksa yavaş yavaş olmasını istediğimi söyledim. Hak verdi bana o da. Daha önce bazı çiftlerle olduğunu, ama ilk defa yapacak birileriyle o da daha önce yapmadığını, üstelik diğer çiftlerin yaşlı ve genelde sarhoş olduğunu falan anlattı kibarca. Kerem geldiğinde devam ediyorduk konuşmaya. Kerem gülerek plajı anlatıyordu hala. Gökhan da gülmeye başlamış, bu olayın onlara 1 hafta yeteceğini söylüyordu gülerek. “ Hayatlarında senin gibi güzel bir kadını o halde görmemişlerdir, elleri yara olana kadar asılırlar bugün” derken ben de neşeli hallerine katıldım. Daha sonra çok merak ettiğim bir konuya girdim yavaşça. Gökhanın Kereme olan ilgisini sorguladığımda gayet rahat bir şekilde bisexuel olduğunu söylerken en az beni arzuladığı kadar Keremi de arzuladığını söyledi. Bir internet sitesinde tanışmışlar. Kerem benim hakkımda nerdeyse her şeyi anlatmış. Hatta bazı fotolarımı bile göstermiş ona. Haberim olmadan böyle birşey yapması aslında çok sinirlendirmişti beni ama o an birşey söyleyebilecek, kavga çıkaracak halde değildim ki. Keremin yaptığı sert kokteyller biraz başımı döndürse de çok rahatlamıştım. Konu da artık tamamen bendim. 2 erkek de bana iltifat ediyor, Gökhan kameradan veya fotoğraflardan çok daha güzel olduğumu söylüyordu. Sonra Kerem işi biraz ileri götürdü ve karısının en çok neresini sevdiğini sordu Gökhana

– “ bence Gamzenin göğüsleri çok iyidir Gökhancım. İri ve hala dimdik. Mesela arasına vermeyi çok severim ben “
– “ abi karın gerçekten çok güzel. Kalçaları da çok güzel bence, o gün delirtti beni “
– “ off anal yaparken di mi, o gün sayende kaç senelik amacıma ulaştım ya. Lisedeyken bile vermiyordu bizimki “
– “ Ya Kerem abartma ama denedik birkaç defa biliyorsun “

Ben bile inanamıyordum aslında konuştuklarımıza ve rahat tepkime. İyice gevşemiştim. Gökhan o kadar rahat değildi ama. Bacaklarını kıstırmış, hafifçe önüne doğru eğilmişti.Terlemişti biraz. Kerem ise aksine gayet rahat görünüyordu. Kanepede Gökhanın yanındaydı ve bacakları açık otururken taş gibi olmuş sikini göstermekten hiç çekinmiyordu. Gökhan da ona bakıp hafifçe gülümsedi. Elini önünden çektiğinde kot pantalonunun sol tarafında kabarıklık görülmeyecek gibi değildi. Birden kalktım yerimden heyecanla.Odasını göstermek istedim Gökhana, eşyalarını yerleştirirsin derken saçmalıyordum aslında. Yanında ufak bir çanta bile yoktu. Gene de yukarı çıktık. Ona misafir odasını gösterirken yavaşça belime sarıldı. Bana yaklaşırken heyecanla titredim. “ sizin odada, senin yatağında yatmayı tercih ederim aslında “ derken boynumdan hafifçe öptü. “ şşş rahat dur bakalım, ne olacağını ben de hiç bilmiyorum” derken kurtuldum elinden. Bana sarılırken değen o sert şey çok tahrik etmişti. Birşeyler olacaktı artık. Misafirler için ayırdığım şort ve tişörtlerden verdim ona. Aşağı indiğimde Kerem mutfaktaydı. O da heyecanlıydı aslında. Ben kahve yapmak için ocağa yöneldiğimde arkamdan sarıldı bana. Off çok sertti ve bastırıyordu arkamdan.

– “ gösterdin mi odasını Gökhana, nasıl kalkmıştı siki gördün mü aşkım. Hasta oluyor sana “
– “ ohh evet, pantolonuna sığmıyordu resmen aşkım. Benim yanımda yatmayı tercih edermiş ama. Öyle dedi. Benim yatağımda “
– “ ohh sikmek istiyor seni o zaman “ derken eli eteğimin içine girdi.

Oradan da külotumun içine. Sırılsıklamdım. Birden sıcak ve sert birşey hissettim bacaklarımın arasında. “ ohhh Kerem yapma, olmaz hemen” derken o çoktan dayamış ve külotumu sıyırarak arkamdan hafifçe sokmuştu bile. Elleri de tişörtümün içine girmiş, göğüslerimi sıkıyordu. İkimiz de inledik ve aynı anda Gökhanı fark ettim. Mutfağın girişine yakın, merdivenlerin önünde durmuş, yarı açık kapıdan bizi izliyordu. Giydiği şortun önünü okşuyordu bizi izlerken ve hiç konuşmuyordu. Ona doğru baktığımı Kerem de görmüştü. Çok uzun zamandır bu anı beklediği belli oluyordu beni sikerken. Yavaş yavaş çekip sertçe köklüyor ve göğüslerimi sıkıyordu.

– “ izliyor di mi bizi aşkım, seni nasıl siktiğimi görüyor şu an değil mi “
– “ Ohhhh Kereem, eveet bizi izliyor “
– “ Kamerada ki gibi değil değil mi ? “
– “ Ohh hayır kocacım, çok farklı birşey bu. Ohhh çok güzelll”

Kocam bir yandan beni sikerken bir yandan da olacaklara hazırlıyordu aslında. Beni mutfak tezgahına doğru iyice yapıştırdı sonra. Belime eliyle bastırarak eğilmemi sağladı iyice. Kalçalarım yukarı kalkmıştı bu şekilde. Elleriyle belimden tutup sertçe sokup çıkarmaya başladı. Gökhanla hiç konuşmuyordu. O da heyecan içindeydi. İkimizde gelmek üzereyken yavaşladı ve çıktı içimden. O an ona saldırmak ve içime boşaltmak istedim ama Kerem sadece kulağıma eğilip bugün rolleri tamamen değişeceğimizi söyledi gülerek ve dudağımdan öptü hafifçe.

“ Hem senin de beni paylaşman lazım sanırım, oğlan çok istiyor beni “

“ Bence bir sakıncası yok aşkım” deyip gülümseyerek dudağına bir öpücük de ben kondurdum. Kasıklarım korkunç durumdaydı. Eteğimi, külotumu düzelttim. İkisi bahçeye geçmişti. Taşan kahveyi temizleyip işyerinden çok arayan bir arkadaşımla konuştum sonra. Yanlarına gitmekten çekiniyordum. Az önce olanlardan utanmıştım biraz. 3 tane yeni kahve yaptım ve bahçeye çıktım. Hava çok güzeldi. Mutfaktan çıkıp bahçeye girdiğimde şok oldum birden. Kerem bahçede ağacın altında ki sallanan sandalyede oturmuştu. Şortu dizlerine kadar inmiş ve Gökhan da bacaklarının altında eğilmiş Keremin sikini yalıyordu. Kerem onun saçlarını okşayarak sessizce birşeyler söyluyordu. Beni gördüğünde gülümseyerek baş parmağını kaldırdı. Bunu izlemek istediğimi sanmıyordum. Gökhanı kıskanmıyordum kesinlikle. Ama bu durum da kolay kabullenecek birşey değildi ki. O zaman anladım benim manyak kocamın amacını. Bir kadın veya ne bileyim travesti bile olsa bu durumdayken deli gibi kıskanırdım herhalde. Evi bile terk edebilirdim o an. Ama benimle beraber olması için getirdiği bir oğlanla bunu yapması beni daha çok tahrik etmişti aslında.
Gökhan yalaya yalaya kaldırdı önündekini iyice. Sonra hızla sokup çıkarmaya başladı ağzına. Ben yaklaşık 5-6 metre ötelerinde oturmuş onları izliyordum birşey demeden. Kimsenin göremeyeceği bir yerdeydiler. Kerem yavaş yavaş inlemeye başlamıştı artık zevkten. Off Gökhan kesinlikle benden daha iyi yapıyordu bu işi. “ Sen karımı doyuracaksın ki ben de seni doyurayım, ohhh yala amına kodumun ibnesi” diye diye resmen gözümün önünde sikiyordu çocuğun ağzını. Birden bastırdı ağzına. Gökhan hiç çekmedi. Homurdanır gibi birşeyler söylüyordu Kerem. Gökhan ağzını çektiğinde Keremin siki de inmişti artık. Dudaklarının kenarından beyazlıklar akıyordu oğlanın. Gökhan kalktı ve banyoya giderken göz kırptı bana.

Hiç konuşmuyorduk otururken. Kerem gülerek bugün kahve içemeyecez sanırım dediğinde birden üçümüz de gülmeye başladık. Kahkaha atıyorduk resmen. Gökhan kalktı sonra ve yanıma geldi.

– “ Gamze ben artık dayanamıyorum ama ya, hadi yukarı çıkalım”
– “ hımm bilmem, çıkalım mı”

– “Bir çıkalım zaten bir daha aşağıya inmek istemeyeceksin” derken eli bacaklarımda dolaşmaya başlamıştı bile. Kereme hiç bakmadım. O an tamamen unutmuştum onu. Hafifçe öptü beni, eli göğüslerime gitti. O an içimde birşey koptu sanki. Kerem çok istekli bakıyordu. Birden ikimiz de kalktık. Yukarı çıkarken de elleri boş durmuyor, hiç bırakmıyordu beni. Yatak odasına girdiğimizde yatağa devrilirken üstüme çıktı. Dudaklarımı, boynumu hafif hafif öperken üstümüzü de çıkardık. Bir anda çözdü sütyenimi ve başını gömdü göğüslerimin arasına. Tamamen bırakmıştım kendimi. Bacaklarımın arasında hissediyordum onu. Ben kıvranmaya başlarken onun başı da önce göbeğime sonra bacaklarımın arasına girdi. Eteğimi çıkartırken hala yalıyordu amımı. Ben artık tutamıyordum inlemelerimi. Doğruldu yatakta sonra. Dizlerinin üstündeyken bana bakıyordu azgın azgın. “ İstiyordun bunu değil mi, çok yaramaz bir kadınsın sen, vereceğim istediğini sana “ derken şortunu kulotuyla beraber çıkardı. Ohhh birden fırlamıştı siki. Kocamandı. Kesinlikle kamerada gördüğümden çok daha iri gözüküyordu. Dizlerinin üstündeyken üzerime eğildi. Dudaklarımı öperken siki de göbeğime göğüslerime sürtünüyordu. Doğruldu ve yavaşça dudaklarıma doğru uzattı. Yavaşça kaydı dudaklarımın arasından. Ağzıma girerken Gökhandan da bir inleme sesi geldi. Tam göğüslerimin üstüne oturarak sikini ağzıma verdi. Önce yavaş yavaş yalayıp sokarken sonra hızlandım ben de. Kafasını emip ağzıma sokuyor, tasaklarını yalıyor, boydan boya yalıyordum dilimle. “ Ohhhh Gamzeee, ohhh çok iyisin devam et hadi “ diye inletiyordum oğlanı. Kereme bile yapmadıklarımı yapıyordum. Aslında Kerem şimdiye kadar boşalırdı ağzıma ama belli ki bu çocuk tam bir sex makinasıydı. Kerem’in dışında ilk defa biriyle oluyordum. Kocamın verdiği izinle hatta kendi isteğiyle bu muhteşem siki yavaş yavaş, her yerini keşfetmek ister gibi yalıyordum. Gittikçe daha çok ağzıma girerken kapının hemen yanında Kerem’i gördüm. İçeri girmemişti sakarya escort bayan ama aralık olan kapıdan bizi izliyordu ayakta. Gökhan göğüslerimi avuçlamış okşayıp sıkarken bir yandan da ağzıma sokup çıkarmaya devam ediyordu. Taş gibi olmuştu. İri kafası mosmor görünüyordu.

Doğruldu üzerimden, bacaklarımın arasına geçip yavaş yavaş sürtünmeye başladı. Ohhh evet, evet girecekti içime. Prezervatif takmasını istiyordum ama o an söyleyemedim ona bunu. Oğlan bacaklarımın arasına yerleşip yavaş yavaş sürtünürken “ istiyorsun değil mi, bir kere al içine hadi, çok istiyorum seni Gamze “ derken boynumu, göğüslerimi öpüyordu. Kapıya Kerem’e doğru baktım. Hemen anladı kocam. Hızla aşağı indi ve bir kaç saat önce aldıklarını getirdi. Gökhan üzerimdeyken başını kaldırdı ve şaşkınlıkla Kerem’e baktı. O an sanki o da kim olduğumu, nerede olduğumuzu falan unutmuştu.

“ tak bakalım şu lastiği önce, karı tarla gibi oldu oğlum. 9 ay sonra uğraştırma bizi “ dedi gülerek. Gökhan gülerek paketi açtı. Saniyeler içinde yerleştirdi sikine. Bacaklarımı kaldırırken elim Kerem’in elindeydi. Dayadı, hafifçe yüklendi. Durmadı hiç. Benim canım yanarken, hafifçe inlerken de durmadı. Yağ gibi kaydı içime. Kocamın elini sıkıyordum o kocaman siki içime alırken.

“ ohhhhhhhh Gökhaaannn” diye inlerken kendimi ona teslim etmekten başka yapacak birşey kalmamıştı. Yuvarlak, genç bir kızdan bile daha diri görünen poposu üzerimde inip kalkmaya başlarken Kerem de yatağın kenrarında koltuğa oturmuş, bizi izliyordu. O yoktu zaten o an artık. Sadece Gökhan vardı. Durmuyordu, hiç ara vermiyordu. Önce yavaş yavaş, sonra biraz daha sertçe ve sonra da daha hızlı bir şekilde sikmeye devam ediyordu beni kocamın yanında. Kaslı kollarıyla beni iyice sarmış, geniş göğsü memelerimi eziyordu içime girip çıkarken. Titriyor, kasılıyordum. Kasıklarımdan yükselen bir ateş göğüslerimden, boynuma kadar yükseliyordu o beni sikerken. Sırtına tüm gücümle sarılıp tırnaklarımı geçirmeye başladım. Ohhh evet geliyordu. Hayatım boyunca yaşamadığım kadar derin ve şidetli bir orgazmın yaklaştığını hissederken Gökhanın sırtına yapıştım iyice. “ ohhh sik beni, daha hızlı sik, hepsini sok bana, hadii hadiii” diye bağırmaya başlarken kafamdaki bütün sınırlamalar kalkmıştı. Gözlerimin önünde kıvılcımlar çıktı önce. Sonra sanki her yer karardı birden. İnleye, inleye çığlık ata ata orgazma ulaştım genç sikicimin kollarında. Kendime geldiğimde Gökhan durmuş bana bakıyordu. Hala içimdeydi.

“ Ohhh Kereem çok teşekkür ederim aşkım “ derken Kerem de yanıma gelmiş ve dudaklarımı öpmeye başlamıştı. Gökhan son kez bastırdı ve uzun uzun inleyerek başını göğüslerime gömdü. İçimden çıktığında prezervatifi çıkardı. İçi dolmuştu. Düğümleyip kenara bıraktığında Kerem de geldi yatağa. Ben hala titriyordum zevkten. İkisi birden beni öpüp okşamaya başladı yavaş yavaş. Elleri, dudakları her yerimde dolaşıyordu. Kerem’i ödüllendirmem şarttı artık. “ Gel bakalım Gökhancım, hak ettiğini alsın Kerem Bey “ derken kocam sırt üstü uzanmıştı. Biz de onun bacaklarının arasına yerleşmiştik bile. Off nasıl bir ilaç aldığını bilmiyordum ama gene dimdikti kocam. Esk**en beri çok bekletmez ikinciye hep hazır olur ve bazen üçüncüyü bile isterdi aslında ama bu başka birşeydi. Aşırı tahrik olduğu da belliydi. Gökhanla beraber öpüşürken aramıza aldık onu. Dudaklarımızın arasına girip çıkıyordu. Kasıklarını, taşaklarını, sikini her yerini yalıyorduk öpüşürken. Gökhan da hazır görünüyordu. Bir yandan öpüşürken bir yandan kocamın sikini yalıyorduk. Elim onun önüne gittiğinde okşamaya başladım. Az önceki şeyi unutmam imkansızdı. Her kadın bunu yaşamak isterdi ve bu genç delikanlı istediğimi bana vermeye hep hazır görünüyordu.

Arkama geçtiğinde dizlerimin üstüne oturtup kalçalarımı kaldırdı. Ben artık Keremin sikini boğazıma kadar sokup çıkartırken onun dudakları da kalçalarıma geldi. Ohhhh çok güzel yalıyordu. Ne yaptığını çok iyi biliyor, beni delirtecek yerleri nokta atışı buluyordu. Dili amımda dolaşıyor, arada sırada arka deliğime değip beni delirtiyordu. Kerem de artık kendini tutamayacak gibiydi. Saçlarımı okşuyordu. Kalktı altımdan. Gökhan beni yalıyorken başımı yastığa gömmüştüm ve ne yaptığını çok göremiyordum. Kendimi bu zevk anlarına bırakmıştım. Ohhh dilini içime sokup çıkartırken ben de artık inlemeye başlamıştım. Sok artık, hadii sik beni diye inliyorken iyice kaldırdım kalçalarımı. Gökhan’dan önce acı dolu bir ses geldi. Sonra zevk içinde inlerken aynı anda köküne kadar geçirdi bana. Ohhhh kocam sikiyordu Gökhanı. Aslında o an Gökhan’ı değil beni sikiyordu. Ona soktukça oğlan da bana sokuyordu aynı anda. Üçümüz de inliyor, bağırıyorduk artık. Hiç çıkartamıyordu bile içimden. Köküne kadar içimdeyken Kerem arkasına geçmiş, sertçe sikiyordu onu. Ancak 2-3 santim girip çıkıyordu ama beni delirtiyordu bu durum. Sarsılıyordu üzerimde. Kerem çok sert sokuyor, biraz bekleyip çıkartırken hemen köklüyordu gene. Biraz rahat bıraktığında Gökhan sırtımdan doğrulup iki eliyle belimden tutup sikmeye başladı beni. Kerem de aynı tempoda ona aynısını yapıyordu. Değil pozisyon değiştirmeye, kıpırdamaya bile halimiz yoktu. Üçümüz tek vücut olmuş ve harika bir ritm yakalamıştık. Önce Kerem inlemeye başladı, aynı anda ben çığlık atmaya başladım. İçimde prezervatifin dolduğunu da hissediyordum o anda. Yığılıp kaldık yatakta sonra üçümüzde. Ne kıpırdayacak ne de konuşacak halimiz vardı. Sadece nefes alışverişlerimiz duyuluyordu.

Gökhan yavaşça kalkıp banyoya doğru kalkarken poposunu gördüm. Offf dağıtmıştı çocuğu. Kıpkırmızı olmuştu poposu ve dölleri akıyordu kocamın. “ teşekkür ederim aşkım. Muhteşem bir kadınsın sen. Bir yerde yemek yiyelim, hiç uğraşma “ dedi Kerem. Öpüşüyorduk yavaş yavaş konuşurken. Benim sessiz kaldığımı görünce “ Göndereyim istersen oğlanı “ dedi sonra. “ Sakın haaa, benim oyuncağım o bu akşam “ diye kahkaha attım yatakta yatarken. “ valla benim de işime gelir, siki benden büyük ama götü de seninkinden bile güzel “ diye sırıtıyordu Kerem. Gökhan çıktıktan sonra ben girdim banyoya. Akşam için hazırlanırken iki erkek de bahçede oturmuş benden konuşuyorlardı.

İtalya gezimizde Kerem’in bana aldığı ve asla giymem dediğim o elbiseyi giymek için vakit gelmişti artık. Siyah, tek parça, sırtı açık bir elbiseydi. Önü de gereğinden fazla açık olması yetmiyormuş gibi geniş yırtmaç bacaklarımı tamamen gözler önüne seriyordu. Sütyen asla giyilmezdi bununla. 1 saat önce yaşadıklarımdan sonra göğüslerimin ucu da hala sertti. Altımda sadece tanga vardı. Hafif makyajımı ince, ufak bir taşla süslü bir kolye takıp tamamlayarak, uzun topuklu ayakkabımı giyip aşağıya indiğimde ikisi de susup bana bakmaya başladı. İkisinin de eli aynı anda önüne gitti. Hazır mısınız beyler derken bana yaklaştılar. Kerem dudaklarımı öperken Gökhan da boynumu öpüyordu. “ şşş rahat durun bakayım, bütün gece bizim zaten, iş çıkarmayın şimdi bana” derken zor kurtuldum ellerinden.
Uzak sayılabilecek bir yerde, yeni açılmış bir balıkçıya gidiyorduk. Bizim arabadaydık. İnanılmaz rahattık üçümüz de. Sanki senelerdir tanışıyor ve her haftasonu bunları yaşıyor gibiydik.

– “ Gamzecim, Gökhan az önce sitem etti bana biraz. Çok sertmişim. Alışık değilmiş o kadar “
– “ ay aşkım hakikaten ama, kibar ol biraz, ne biçim yaptın çocuğu yaa”
– “ Yaa Gamze, ben biliyorum Kerem abinin derdini aslında. Akşam ne yapacağımı bildiği için yaptı. Senin canını yakarsam benim ki daha çok yanacak sanırım ehehe “
– “ Gökhan bence Gamze vermeyecek arkadan hiç heves etme. Benimkini bile alması kaç sene sürdü “
– “ yaa olmaz ama, ben verdim bak hemen “

İkisi de yaramaz çocuk gibiydi. Hele Kerem sanki 19 yaşında olmuştu Gökhanla beraber ve eve attıkları kadını nasıl götüreceklerini konuşuyorlardı. Aslında Gökhan’ın bu iş için para aldığını düşünüyordum. Bu kadar rahat olamazdı ve gerçekten çok ustaydı yatakta. Beklediğim şey değildi ama tahrik edici olduğu da kesindi bu durumun.

Restorana vardığımızda yemekleri bile tamamen ben seçtim. İkisinin de aklı hiç yemekte falan değildi o an. İçeri girmemle beraber bütün erkeklerin başı bana dönmüştü. Kadınlar bile bana bakarken gözlerinde kıskançlığı görmüştüm. Sağlam kavga çıkacaktı bu akşam bazı evlerde diye gülümsedim kendi kendime. Gökhan yanıma otururken Kerem de karşıma oturdu. Birbirinden lezzetli mezeler ve balıkları yerken rakıyı da biraz abarttık. 1-2 saat sonra artık bütün restoranda benim kahkahalarım çınlıyordu. İyice sarhoş olmuştum. Çalan fasıl ekibine eşlik ediyor, ellerimi sallarken Gökhana sarılıyor, bir yandan da Kerem’e ufak öpücükler veriyordum. Gökhan ellerini omuzuma atmış, herkesin ortasında göğüslerimi avuçlamaktan hiç çekinmiyordu. Sanırım bütün restoran benim bir çeşit eskort kadın olduğumu düşünüyordu. Hiç problem değil, içimde ki o orospu fazlasıyla çıkmıştı artık. Dizginleyemezdim onu bu gece artık. Masanın altından elim sürekli Gökhanın önüne gidiyordu. Keremin hali ise çok fenaydı. Hemen oracıkta,herkesin ortasında masanın üstünde sikmek istiyordu beni adeta. Gökhan da artık oyuna çok güzel katılıyor ve benim o an yaptıklarımı Kerem’e anlatıp iyice çıldırıtıyordu onu.

– “ Offf karın boşaltacak beni şimdi. Hiç durmadı eli geldiğimizden beri “
– “ çok mu istiyorsun onu karıcım, yetmedi mi 2 posta gitmesi, siksin mi seni daha “
– “ ohhh evet kocacım, kocaman siki var yaa. Senin hiç girmediğin kadar derine giriyor, hiç olmadığı kadar dolduruyor içimi “
– “ Götünden de verecek mi ona benim orospu karım “
escort sakarya “ olmaaaz çok büyük, alamam “
– “ Gamze sen benimki gibi iki tane alırsın o güzel götüne “
– “ Karıcım öyle konuşmadık ama Gökhanla biz. Vermen lazım ona da. Yoksa Gökhan gideceğim diyor. O şartla siktiriyor bana kendisini “
– “ hahahahaha ayol ne şartı, oğlan hasta zaten sana. Nasıl yaladığını görmedim mi ? “

İyice zıvanadan çıkmıştık artık açıkçası. Sesimizi de pek kontrol edemiyorduk. Sanırım duyan birkaç kişi de olmuştu. Toparlandık ve biraz apar topar gülerek kalktık restorandan. Kerem sarhoş olduğunu ve jeepi yavaş kullanacağını söylerken ben dinlemiyordum bile onu. Arkaya Gökhanın yanına oturdum. Yola çıkarken öpüşmeye başladım onunla. Yarım saatten fazla sürerdi eve gelmemiz. Zaten çok ara yollardan gidecekti polise yakalanmamak için. Elim hızlıca kemerine gitti. Kemerini çözerken fermuarını açtım. Elimi sokup saatlerdir ellediğim şeyi çıkartırken yay gibi fırladı. Hemen soktum ağzıma kucağına eğilip. Daha restoranın otoparkından bile yeni çıkmıştık ve kafası damağımın altında dilimle eziliyordu. İnledi Gökhan derin derin. Elini kalçalarıma atıp okşamaya başlarken parmağı da arka tarafımla oynuyordu. Zevkle yalıyordum. Gökhan konuşmaya başladı.

– “ sen hiç mi sikmedin bunun ağzını ya. Çok büyük zevkle yalıyor karın. Emiyor kafasını ve dili her yerinde dolaşıyor. Ohhh sıcacık ağzının içi. Çok istiyor bu yarağı yemek “

Yavaş yavaş sokup çıkartıyor, aynı anda kasıklarını okşuyordum. Yaptığım her hareketi anlatıyordu Gökhan kocama. Ve Kerem bir ayı gibi homurdanıyordu azgınlıktan.

– “ ohhhh böyle devam ederse dolduracağım ağzını orospu karının. Boğazına kadar alıyor hepsini. O dili delirtiyor beni. Kimse bu kadar sokamamıştı ağzına. Dayanamıyacam artık. Sür hadi eve “

Genç bir çocuk, karısını bir an önce sikmesi için kocama hızlı sürmesini söylüyordu. Kerem’in direksiyonu biraz sertçe sola kırıp polisi falan boşverip anayola çıktığını görünce ben de iyice yapıştırdım dudaklarımı önümdekine. Eliyle başımı bastırdı Gökhan. Gözlerim yaşarmış, makyajım akmıştı iyice. Başımdan tutup ağzıma sokup çıkartıyordu. Uzun uzun inleyerek ağzıma boşaldı. Ohhhh o hep kamerada gördüğüm dölleri şimdi boğazımdan akıyordu. Hiç durmayacak gibiydi. Yuttum hepsini. Başımı kaldırdığımda kulağına eğildim ve “ Kerem’i azdırman iyi olmadı senin için. Bu gece sen benimsin, sende onun çünkü dedim “ gülerek. Dudaklarımı öptü gülerek. Kerem de gülmüştü buna. Ama yüzünde çok garip, daha önce sadece gerdek gecemizde gördüğüm bir ifade vardı.

Arabayı park edip eve girerken acele ediyorduk. İçeri girdiğimizde ben yatak odasına çıktım. Erkeklerimin de peşimden geleceğini sanıyordum ama onlar salona girmişti. Elbisemi çıkartırken aşağıda Keremin sesini duydum sadece. “ Aferin sana, söylediğinden de iyisin sen. Gel bakayım şimdi buraya “ diyordu. Üzerime bir gecelik giyerken neler olacağını tahmin ediyordum aslında. Merdivenlerden inerken Kerem’in sesi geliyor, al hepsini amına kodumun çocuğu diye küfrediyordu. Offf koltuğa oturmuş ve ağzına veriyordu Gökhanın. Gökhan bacaklarının arasına oturmuş, elleri dizlerinin üstünde ve kalçalarını kaldırmış halde çok büyük bir zevkle yalıyordu Kerem’in sikini. Ben de yan tarafa divana oturup bir sigara yakıp onları izlemeye başladım. Ateş gibi yanıyordu her yerim. Kıskançlıktan ölebilirdim o an. Deli gibi sikilmek isteyen bir kadın varken 2 erkek birbirleriyle ilgileniyordu ve çok zevk alıyorlardı. Sehpanın üzerinde ki yüz dolarları ve kremi görünce gülümsedim Kerem’e. Sırıttı resmen serseri bana bakıp.

Kerem padişah gibi koltuğa yayılmışken Gökhan da önünde diz çökmüş, aldığı paranın hakkını veriyordu. “ Gamze hazırla bakalım bu ibneyi şimdi benim için. Bakalım ne kadar dayanıklıymış sikilmeye “ dedi Kerem. Kalktım ve Gökhanı yavaş yavaş soymaya başladım. Tişörtünü, pantalonunu, külotunu çıkardım. Siki hafif sertleşmiş ve sallanıyordu önünde. Başımı kalçalarına gömdüğümde ağzı doluyken mırıldandı Gökhan. Ayırdım kalçalarını. Gerçekten çok güzel poposu vardı. Az sonra onun altında olacağımı bilirken deliğini öpmeye başladım oğlanın. Dilimle hafif hafif yalıyordum. Yaladıkça gevşiyor ve hazır hale geliyordu. Zaten daha birkaç saat önce sikilmişti ve belli ki bu oğlan sikmekten çok sikilmeyi seviyordu. Kremi alıp parmağıma sürdüm ve parmağımı sokup çıkartırken Gökhan anlaşılmaz sesler çıkarıyordu. “ Bırak şimdi onu, benimle ilgilen bakayım “ derken kafasını sikine bastırıyordu kocam da. Parmaklarımı sokarak iyice kremledim deliğini. Offf resmen hayvan gibi kalkmıştı siki o an. Kerem aniden kalktı koltuktan. Hemen yanımda divana doğru domalttı. Hiç bekletmeden köküne kadar aniden soktu çocuğun götüne. Gökhan acı içinde inlerken Kerem de zevk içinde inliyordu. Geceliğimi çıkartıp Gökhanın yanına oturmaktan başka yapacak birşey düşünemiyordum. Kerem delirmiş gibiydi. 2 elini beline koymuş çatır çatır sikiyordu Gökhanı. Bütün gecenin azgınlığını çıkartıyordu ondan. Hiç itiraz etmiyor, zevkini çıkartıyor ve hatta çok güzel, daha hızlı sik beni diye inliyordu Gökhan da. Kocam sikerken öpüşmeye başladık delikanlımla. İncecik dudaklarını emiyordum zevkle. Çok güzel öpüşüyordu. Hızlandı Kerem de. Hepsini içine sokup çıkarmaya başlarken bu da senin hakkın diye homurdanmaya başladı ve çıkartıp ağzına soktu Gökhanın. Gökhanın dudaklarını ve yanaklarını görebiliyordum. Emiyordu resmen. Bende yalıyordum kalan yerlerini. Kerem bağıra bağıra boşalıp ağzından çıkardığında akıyordu dudaklarına da.Suratına da gelmişti birazı. Hiç birşey demedim. Gökhan koltuğa oturduğunda ben de kucağına yerleştim.

Kazık gibi sikini dayadım ve oturdum üstüne. Ohhh yavaş yavaş kayıyordu içime. İri taşaklarını hissedene kadar durmadım. Dudağından öpmeye başladığımda kocamın döllerini paylaşıyorduk resmen onunla. Yavaş yavaş hareket ediyor, oturup kalkarken iri kalçalarımı sallıyordum hafifçe. O da boş durmuyor ve kalçalarımı 2 eliyle sıkıyordu. Ohhh parmağı arka deliğime girdiğinde inledim. Bacaklarını hafifçe kırıp sokmaya başladığında haykırdım. Tamamen doldurmuştu içimi. Kerem yanımızda koltuğa oturmuş ve bir bira açmış, az önce siktiği oğlanın karısını nasıl siktiğini seyrediyordu. Oturup kalkmaya başladım iyice. Sırılsıklam olmuştum. O kocaman siki içime alırken inliyor, bağırıyordum zevkten. Gökhan kalçarımdan sıkıca tuttu ve ayağa kalkarken beni de kaldırdı. Divana yatırdığında bacaklarım da onun geniş omuzlarındaydı. Hızla sikmeye başladı beni bu sefer.

– “ ohhh yanıyor karının amcığı. Tamamen aldı yarağımı. Ohhh güzel sikiyor muyum karını abi, bak nasıl zevk alıyor. Bu kadar zevk alanı görmemiştim daha önce. Denk gelse bedava da sikerdim ben bunu “

Ohh belli ki bu çocuk doymamıştı Kereme. Ben ona o da ona doyamıyordu. Abanıyordu üstümde iyice.Bastırıyordu içime. O güzel poposu hızla inip kalkıyordu üstümde. Divan kırılıcak gibiydi. Kaç defa orgazm olduğumu sayamıyordum artık. Sarıldım ona. Kendini biraz geriye çekip çıkardı nerdeyse ve birden kökledi hepsini. Sonra bir daha yaptı. Bir daha yaparken gözleri kaymaya başlamıştı zevkten. Anlamıştım. Boşalmak üzereydi ama bırakmak da istemiyordu resmen. Çıkardı içimden ve göğüslerimin üzerine doğru boşalmaya başladı. Bağırıyordu fışkırırken. Ohhh daha dün beni seyredip 31 çekiyor ve koltuğa aynı şekilde boşalıyordu. Yığılıp kaldı üstümde sonra nefes nefese.

Kıpırdayacak halim yoktu hiç. Kerem beni kaldırdı, kucağına aldı ve banyoya götürdü ve yıkadı beni banyoda. Mırıldanarak teşekkür ediyordum kocama bana yaşattığı zevk için. Çok koyuydu Gökhanın dölleri ve saçlarıma kadar bulaşmıştı. Yıkıyordu beni elleriyle. Bir süre sonra elleri her yerimi okşamaya başladı ve ben kuvette uzanırken ağzıma uzattığı sikini büyük bir zevkle kabul ettim. İki eliyle başımdan tutup sertce sokup çıkarmaya başlarken dayanamadı daha fazla. Emdim hepsini. Midemde iki farklı erkeğin döllerinin olduğunu bilmek bile tahrik etmişti beni. Banyodan çıkıp yatak odasına girerken Gökhanı gördüm odanın önünde. “ Bana izin artık. Karı koca mahvettiniz beni. Hiç sizin gibi bir çift görmedim” diyordu. Haksız sayılmazdı doğrusu. Geldiğinden beri kullanmıştık çocuğu. Odasına girmeye çalışırken “ nereye gidiyorsun unuttun mu bana dediğini “ dedim gülerek ve kolundan tutup yatak odasına soktum onu. Kerem yatmıştı çoktan. Yanıma aldım oğlanı. Nerdeyse sabah olacaktı. Üçümüz de çırılçıplak yataktaydık ama artık tamamen doyuma ulaşmıştık.

– “ kaç para verdin kocacım Gökhan’a “
– “ sorma geldiğinde 300 dolar almıştı. Gece döndüğümüzde de 300 verdim. Çok pahalı şerefsiz “
– “ değer ama bence, ikimizi de uçurdu resmen yakışıklım “
– “ yaa gerçekten yordunuz beni. Hiç böyle olmazdı ki. Genelde 50 yaşında falan çiftler olurdu. Kadını bir en çok iki kere sikerdim. Adamın ki zaten zor kalkardı. Bazen ben onu yapabilirse de o beni sikerdi. Ama siz manyaksınız yaa. Kerem abiye şimdi el atsam kesin siker beni bu halde. Sen de yorgun gözüküyorsun ama hayır demezdin yani belki “
– “ ahahaha Kerem bak neler diyor yaa, bence bu istiyor hala”
– “ yatın len artık, daha bunun yarını var. “
– “ ohh kaldım sınavlardan da süper. Hazır kalmışken hakkını vereyim yaa. Kerem abi karını bir kere daha siksem rahatsız etmem değil mi ? “
– “ Aaa Kerem ne biçim konuşuyor bu yaa “
– “ Ne bok yerseniz yiyin yaa “

Gökhanın başı göğüslerimdeyken üstüme çıktı. Bacaklarımı beline doladığımda prezervatifini taktı ve beni kalçalarımdan tutup kendine çekerken yavaş yavaş içime girdiğinde ikimiz de zevk içinde inledik. Hiç acele etmiyordu. Hemen kocamın yanında sikiyordu beni genç erkeğim. Beni uzun uzun, tadını çıkara çıkara becerirken Keremle de el eleydik. Boşaldığında ben de haykırdım yavaşça ve daha fazla dayanamayıp daha içimdeyken uyudum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort taksim escort Hacklink Hacklink panel Hacklink escort ankara bahçelievler escort escort escort escort travestileri travestileri çankaya escort Escort beylikdüzü escort kocaeli esgort izmir escort izmir escort izmir escort Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort taksim escort bahçeşehir escort mersin escort bakırköy escort rus escort kızılay escort şişli escort beylikdüzü escort görükle escort gaziantep escort gaziantep escort erotik film izle mecidiyeköy escort kuşadası escort bayan ensest hikayeler Antalya escort hurilerim.com eryaman escort demetevler escort porno porno kocaeli escort kocaeli escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa sınırsız escort bursa escort porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa escort görükle escort antalya escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com etlik escort sincan escort bursa escort bayan görükle escort bursa escort bursa merkez escort bayan güvenilir bahis