13 Eylül 2022

Cinsel Hayat-10 (Lise)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Cinsel Hayat-10 (Lise)
Önceki hikayeler için ; http://xhamster.com/user/amanbea/blog/1.html

Tekrar merhabalar. Uzun bir süredir yoğun olduğum için giripte anılarıma devam etme şansı bulamıyordum.Son sürat kaldığımız yerden devam..

Lisenin ilk 2 yılında pelinle yaşadıklarımız üstüne pelinin sayesinde elena, kübra ve son olarak begümle olan ilişkilerim beni yaşıtlarımdan , çevremden çok ayrı bir konuma getirmişti. Kendimi geliştirmeye başlamıştım. O içine kapanık dünyamdan kurtulmuş özgüvenim tavan yapmıştı diyebilirim.

En son pelin ve begümle olan ilişkimden sonra tekrar sevişebilecek bir ortamımız olmamıştı çünkü pelin babasının yanına gitmişti okullar açılana kadar.(Takip edenler bilir babası ile annesi ayrı pelinin) Begümde ailesinden dolayı çok rahat gelip gidemiyordu.

Yazın sonlarına doğru pelinin de yokluğunu fırsat bilip kendimi daha çok geliştirmek için fitness salonuna yazılmaya karar verdim. Kendime daha çok bakmaya özen göstermeye çalışıyordum. Bunu peline borçluydum. Beni ergenlikten çocukluktan çıkarmış tam bir erkek yapmıştı diyebilirim.

Spor konusunda kendimi yetenekli buluyordum amatörce arkadaşlarla basketbol da oynuyordum. Yazın son günleri spor salonu,basketbol ve günü birlik denize gidip girmekle geçiyordu. Bu sayede de zaten özentilikten başladığım lanet sigarayı bırakmıştım sadece içki içersem yakıyordum bir iki dal onun dışında içmiyordum.

Okullar açılıyor yeni bir döneme merhaba diyorduk. Pelin gelmişti. Çok özlemiştim onu kokusunu tenini ama fırsat bulupta sevişememiştik. Planım okulun ilk günü okul çıkışı pelinlere gitmek ve hasret gidermekti. Okulun ilk günü yapılan törende arkadaşlarla hasret giderdikten sonra gözlerim pelini aradı ama göremedi. Onun sınıfındakilerin sırasına doğru gidince begümü gördüm. O günden sonra birbirimizi görememiştik. İkimizde heyecanlı bir şekilde bakışıp güldükten sonra birbirimize doğru koşarak geldik sıkı sıkı sarıldık. Uzun süredir onlarla ilişki içerisinde olmadığım için memelerini vücuduma bastırması azgınlık seviyemi 2 katına çıkarmıştı. Havadan sudan konuştuktan sonra pelini sordu bana gelmedi mi babasının yanından diyerek. Geldi ama göremedim daha dedim. Sonra telefonu çıkararak dur mesaj atayım nerdeymiş diye beraber mesaj attık. Yolda olduğunu gecikeceğini söyledi. Sınıflara dağıldıktan sonra tenefüste onların sınıfına gittim.

Pelini görmemle koşarak gelip sarılması bir oldu. O güzel kokusu heyecanlandırmaya yetmişti. İlk lafım çıkışta sizdeyim oldu. Sapık diyerek güldü.

Okuldan çıktık servise binip pelinlere doğru yola koyulduk. Begüm de gelecekti. İlk defaymış gibi sevişmenin hayallerini kurarak heyecanlıştık üçümüzde.

Pelinlere gelip eve girdikten sonra pelin direk kucağıma atladı. Çok özledim diyip dudaklarıma yapıştı. Azgınlık seviyemiz yine tavan yapmıştı. Ateşli bir şekilde öpüşürken begüm beni unuttunuz diyerek araya girdi. Kucağımdan inen pelini sol kolumla kendime çekerek sarıldım. Diğer elimle de begüme sarılarak onla da öpüşmeye başladım. İki kıza da hem sarılıyor hem öpüşüyordum.

Pelinin kalçalarına elimi atıp okşarken elim bir beze takıldı. Pelin regl olmuştu. Hayaller bir kez daha suya düştü. Modumun düştüğünü gören pelin merak etme seni rahatlatıcaz diyerek elimden tutup odasına götürdü. Beni yatağa yatırdılar ikisi birlikte. Begüm dudaklarıma pelin boynuma yapıştı. Pelin gömleğimin düğmelerini açmaya başladığında begümde boynumu yalıyor emiyordu. Gömleğimi ve içindeki tshirtümü beraber çıkardılar. Okul pantolonum ve boxerım kalmıştı. Pelin pantolonun düğmelerini de çözerek gene begümler beraber çıkardılar. Tabi boxerımıda. Çırılçıplak kalmıştım. Pelin tekrar dudaklarıma ordan da boynuma indi. Begümde pelini izleyerek boynumun diğer tarafına gelip yapıştı. Yavaşça aşağıya iniyorlar. Heyecanımı tavan yaptırıyorlardı.

Pelin göğüslerimi dilliyor begüm onu izleyip peşi sıra diğer göğsümü yalıyordu. Ritmik bir şekilde göbeğime indiler. Aletim tamamıyla kalkmış yatmış bir pozisyonda olduğum için göbeğime doğru uzanıyordu. Aletimin kafasına geldiklerinde kafa kafaya verip öpüşmeye başladılar. Bende elimi arkaya atmış keyifle onları izliyordum. Arada dilleri kullanıyorlar birbirlerini dudaklarını yalıyorlardı. Dilleri bazende aletimin kafasına değiyor beni daha çok heyecanladırıyordu. Pelin elini taşaklarıma doğru atıp ellemeye başladı. Birazda aşağıya doğru çekerek aletimin yukarı doğru kalkmasını sağladı. Begüm fırsat bilip kafasını ağzına alıp emmeye başladığında pelinde gövdesini yalıyordu. Begüm ağzından çıkardığında pelin kafasını ağzına alıp emiyor begümde gövdesini yalayıp taşaklarıma iniyordu. Çıldırıyordum yaşadığım en güzel oral sexti bu.

Begümü tek elimle tutup kendime doğru çektim. 69 pozisyonu gibiydik ama üstümde değil yanımda yatıyor aletimi yalıyor ben ise okul eteğinin altından bacaklarını elliyordum. Yavaşça okşayarak külodunun üstünden poposuna varıp sertçe yoğuruyordum. Gene külodunun üstünden poposunun arasına ordanda amına doğru elimi gezdiriyordum. Am kısmı sırılsıklam olmuştu begümün. Külodunun üstünden bile belli oluyordu.

Bana yaptıkları harika oral sexe fazla dayanamadım. Zaten uzun bir süredir doluydum ve boşalacağımı söylediğimde umursamadan devam ettiler. Aletimin kafası pelinin ağzındayken inleyerek boşalmaya başladım ama ne boşalma. Oluk oluk akıyordum ki pelin hepsini ağzına alamadı döllerimi. Hafif öksürerek bir kısmına ağzının kenarından aletimin üstüne doğru akıtmaya başladı. Begüm devreye girdi. Pelinin dudaklarına ve ağzına yapışarak pelinin yutamadıklarını emiyordu. Ardından da aletime tekrar yapışarak akanları temizliyor döllerimi emiyordu. İki kızı da döl bağımlısı yapmıştım resmen. Çok hoşlarına gidiyordu tadı nedense.

Boşaldıktan sonra temizlenmek için banyoya gitti pelin. Begümün ağzı çok batmadığı için gitmemişti. Hala göbeğimi ve aletimi ufak ufak dilliyordu. Daha sonra doğrularak saate baktı yarım saat 45 dkkam var ne zaman tekrar kalkar diye sordu. Biraz dinlenmesi lazım dedim. daha sonra dönerek kolumun altına girip yatıp beklemeye başladı.

Biraz zaman geçmiş pelin hala banyodan çıkmamıştı. Seslenince çırılçıplak bir şekilde geldi. Ped değiştiriyorum ve yıkancam siz takılın dedi. Daha sonra çekmecesini açıp duştan sonra giymek için yeni külot şort ve tshirt giymek için çıkarıcaktı. Çekmeceyi açmak için domalınca harika bir görüntü oluşmuştu. Arkadan onu izliyorduk begümle birlikte. Aletim tekrar kendine gelmek üzereydi. Begümde elini atıp okşamaya başlayınca hareketlenmeye başlamıştı. Aletime doğru doğrularak yalamaya emmeye başladı tam olarak kalkmıştı artık 2. postaya hazırdı.

Begüm doğruldu gömleğini düğmelerini hızlı bir şekilde açarak çıkardı. Askılı badisini de doğrularak ben çıkardım. Gene siyah sütyeni vardı üstünde onun arkasında ki kopçasını çözdüm ve ondan da kurtuldu sadece okul eteği kalmıştı üzerinde. Onu da çıkarmak isteyince çıkarma ben böyle seviyorum kalsın diyerek durdurdum. Daha sonra ittirerek yatırdım begümü. O büyük harika memelerini elleyip okşamaya başlayınca kısık kısık inlemeye başladı begümde. Meme uçlarında kalmış yavaş yavaş emip oynarken bırak onları dayanamıyordum aletini getir diyerek uyardı. Biraz aşağıya inerek baldırlarını ardından da sırılsıklam olmuş amına geldim külodunun üstünden yalamaya başlayınca ohh seslerini duydum begümün elini de saçlarıma atmış kafamı bastırıyordu. Külodunu çıkarmak istedim. Durdurdu kıllıyım dedi. Umursamadan çıkarmaya devam edince saldı o da. Gerçektende kıllıydı. Kıl hiç sevmem nefret ederim o yüzden amını emmekten vazgeçerek direk aletimi dayadım begümün amına. Üstüne doğru yatarak kafamı boynuna yasladım. Begümde ayaklarını vücuduma doladı. Aynı anda bende kalçalarımdan ittirerek sürtünüyordum. Kılları aletime batıyordu gerçekten o yüzden pek zevk alamıyordum ama bırakmıyordum da. Çünkü önceki yaşadıklarımızdan dolayı begümün hızlıca orgazm olacağını biliyordum. Dediğim gibi de oldu daha 2 dakka geçmeden geliyorum diye inlemeye tırnaklarını sırtıma daha çok batırmaya başladı. Aletimin amının dudakları arasında gidip geldikçe daha çok inledi ve patladı begüm. Sımsıkı sarıldı bana ve titredi. Çok da inledi aynı zamanda. Kendine gelene kadar sıkarak boğdu beni.

Kendine gelince doğruldu saate baktı eve gitmem lazım diyerek hızlı hızlı giyinmeye başladı. Yarım kalmıştım. Böyle mi bırakcan beni diye sordum. Aletime doğru gelip öperek daha sonra daha çok zamanda affettiririm kendimi diyerek giyindi. Hızlıca çantasını alıp odadan çıktı banyoya girdi. Bende arkasında aletim taş gibi kalmış bir şekilde onunla girdim. Pelin hala duştaydı. Gerçi yeni girmişti.Peline durumu anlatıp hızlıca çekip gitti. Bende banyoda kalmış pelini izliyordum. Noldu naptınız dedi. Anlattım olanları ama beni böyle bırakıp gitti dedim ve peline doğru yaklaştım. Gülerek suyu kapattı küvete oturarak saxo seansına başladı.

Uzun bi süre yalayıp emmesine rağmen boşalamıyordum. Pelini kaldırdım ve döndürdüm domalmasına sağladıktan sonra kalçalarına sürtmeye başladım. İçine doğru girmeye kalkmıştımki durdurdu. Hastayım kan akabilir olmaz dedi. Parmağımı göt deliğine dayadığımda burdan diye sordum ? O olur bak dedi. Şampuan alarak elime bolca sıktım. Ardından göt deliğine sürdüm. Önce tek parmağımı ardından ikinci parmağımı soktuktan aletim için hazır duruma gelmişti. Daha önce çok defa yaptığımız için rahatça aletimi dayayarak içine girmeye başladım pelinimin. Götünün verdiği darlık hissi ile birlikte uzun uzun git geller yapmaya başladım.

Sertçe sikiyordum pelini hoşuna gidiyordu bu onun. Kalçalarına tokat atmama hele bayılıyordu. Öyle de yaparak siktikçe boşalmam yaklaşmıştı. Geliyorum dedim. İçime akıt döllerini hissetmek istiyorum tarzında azdırıcı kelimeler kullanıyordu. Çok da fazla dayanamayarak oluk oluk akmaya başladım içine. Aletimi çıkarttıktan sonra oturdu küvete çok yorulmuştu. Suyu tekrar açarak aletimi yıkayarak temizledi pelin. Ardından kendi de tekrar yıkanmaya başladı.

Pelin yıkanırken saatin geç olduğunu annesinin gelebileceğini düşünerek odaya gidip giyindim. Pelin duştan çıktıktan sonra da vedalaşıp çıktım evden.

Bu da buraya kadar olsun yeni anılarda görüşmek üzere devam edeceğim..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


taksim escort escort ankara taksim escort bahçelievler escort sincan escort çankaya escort gaziantep escort Escort escort escort escort travestileri travestileri escort kocaeli esgort izmir escort izmir escort izmir escort etlik escort Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort bakırköy escort rus escort kızılay escort kocaeli escort kocaeli escort şişli escort beylikdüzü escort görükle escort erotik film izle mecidiyeköy escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com ensest hikayeler Antalya escort hurilerim.com eryaman escort demetevler escort porno beylikdüzü escort balçova escort alsancak escort gaziemir escort bornova escort konak escort buca escort karşıyaka escort mersin escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa sınırsız escort bursa escort porno izle Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa escort görükle escort antalya escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj illegal bahis güvenilir bahis illegal bahis bahis kaçak bahis canlı bahis